Monobank
Кредитний ліміт:
500 - 100 000 грн
Процентна ставка:
3.2 %
Пільговий період:
до 62 днів
Поповнення:
Безкоштовно
Кешбек:
до 20 %
Обслуговування:
Стандартне

Хто і як може отримати картку Монобанку

Монобанк від Universal Bank – повністю дистанційний український банк, що пропонує клієнтам вигідні умови обслуговування та зручну програму для виконання будь-яких фінансових операцій.

Отримати картку Монобанк можна на офіційному сайті, вказавши номер телефону та отримавши посилання для завантаження програми. Після встановлення файлу та реєстрації в системі клієнту залишиться зробити фото документів, надіслати коротку анкету на розгляд та дочекатися рішення. На все – не більше 10 хвилин, відповідь надходить практично відразу.

До плюсів картки варто віднести:

 1. Простота та зручність відкриття.
 2. Мінімум вимог до одержувача та списку документів.
 3. Вигідні платежі, перекази та поповнення без комісії.
 4. Великий кредитний ліміт.
 5. Приваблива програма кешбеку та 3% на залишок власних коштів.
 6. Безкоштовна видача, обслуговування та перевипуск за потреби.

Перед тим, як отримати картку Монобанку, варто врахувати деякі нюанси.

Де отримати картку Монобанку?

Є два варіанти, де можна отримати картку Монобанку: її доставляють кур’єром за вказаною адресою або можна піти забрати особисто. Доступно понад 1000 точок видачі.

При собі потрібно мати лише паспорт для перевірки особи. Після встановлення програми та отримання схвалення за заявкою система покаже список точок поблизу – на карті зазначені не тільки найменування, але й час роботи магазинів, салонів зв’язку тощо.

Кур’єрська доставка також є, але поки що працює в обмеженій кількості міст: Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Харків, Львів, Бровари, Одеса, Херсон. Можливо, список буде поступово розширюватися для зручності користувачів. Оформлення, видача та отримання – все це абсолютно безкоштовно.

Приємним бонусом для тих, хто вирішить зробити картку Монобанк, стане відсутність необхідності підтверджувати дохід. Вказувати величину місячної заробітної плати та сферу діяльності у додатку доведеться. Але підтверджувати слова документально не треба.

Залежно від названого доходу, система автоматично вирішує, яким буде кредитний ліміт для конкретного клієнта (якщо йдеться про Чорну кредитку). Якщо ж планується отримання Білої дебетової карти, дані про доходи не питатимуть.

Як отримати картку Монобанку: покрокова інструкція

Як отримати картку Монобанку: покрокова інструкція

Щоб отримати картку Монобанк, клієнту необхідно перейти на сайт monobank.ua/, де натиснути кнопку «Отримати карту». У короткій анкеті необхідно вписати лише номер телефону, ПІБ, місто проживання та відділення Нової пошти. Ці дії необхідні, щоб отримати посилання на завантаження мобільного додатка.

Або ж можна піти іншим шляхом: у Google Play або App Store ввести назву банку, самостійно завантажити файл програми та встановити його. Наступний етап – реєстрація в системі за номером телефону, вхід до кабінету за одноразовим смс-кодом та заповнення персональних даних.

Як отримати картку Монобанку покроково:

 1. Встановіть програму.
 2. Сфотографуйте документи – перші сторінки паспорта та оригінал ІПН коду, дотримуючись підказок програми.
 3. Надішліть заявку та дочекайтеся рішення. В середньому дізнатися його можна буквально за кілька хвилин.

Додаток дає рекомендації, як краще зробити фото документів так, щоб заявка була гарантовано схвалена. Можливості підвантажити вже готові фото із галереї телефону немає. Знімки робляться лише при хорошому освітленні, важливо, щоб усі поля документа потрапляли у рамку на екрані телефону.

Система підкаже, які сторінки паспорта потрібно сфотографувати, а потім можна перейти до знімків ідентифікаційного коду. Далі залишиться заповнити відомості про дохід – на цей момент варто звернути пильну увагу тим користувачам, котрі хочуть взяти максимально доступну суму.

Нещодавно з’явився ще один варіант, де отримати картку Монобанку – просто купити її в магазині. Послуга доступна в супермаркетах Новус, Варус, магазинах техніки Жжук, Фокстрот та lifecell, а також магазинах.

Клієнт купує картку на касі за 50 грн., вдома відкриває конверт та сканує QR-код усередині. У додатку Монобанку з’являється готова до використання картка, на балансі якої вже буде 50 грн. Якщо програми на смартфоні ще немає, за QR-кодом клієнта направить на сайт для завантаження – всі дії зі встановлення софту та активації вдасться виконати за 5 хвилин.

Як зробити віртуальну картку Монобанк?

Як зробити віртуальну картку Монобанк?

Звичайна карта – це пластиковий носій, який сьогодні використовується дедалі рідше. На перший план виходять безготівкові розрахунки із віртуальними картами. Їхня особливість – фізичного носія немає, є тільки реквізити в телефоні.

Кому і для чого вона корисна:

 1. Для людей, які регулярно здійснюють покупки в інтернеті.
 2. Для тих, хто не хоче світити карткою у супермаркетах або біля банкомату.
 3. Для клієнтів, які бояться крадіжки або компрометації персональних даних.

Простий спосіб, як зробити віртуальну картку Монобанк – завантажити програму в Google Play або App Store. Після встановлення вона вже відображатиметься в особистому кабінеті та матиме всі необхідні реквізити: 16-значний номер, CVC2 код для захисту та термін дії.

При необхідності карту можна додати до Apple Pay та Google Pay для безконтактної оплати зі смартфона або годинника, оскільки вона підтримує систему NFC-платежів.

Як отримати картку Монобанку з максимальним лімітом

Як отримати картку Монобанку з максимальним лімітом

Згідно з діючими тарифами, тривалість пільгового періоду становить 62 дні, кредитний ліміт встановлюється до 100 тис. грн. Є кілька варіантів, як отримати картку Монобанку зі збільшеним лімітом:

 1. Надати свідоцтво про право власності на автомобіль.
 2. Підготувати фото закордонного паспорта з відмітками про візи протягом останніх 12 місяців.
 3. Показати довідку 2-ПДФО про величину доходу.

Клієнт самостійно вирішує, чи достатньо для нього мінімального ліміту чи він планує активно використовувати платіжний інструмент для розрахунків, і йому потрібен максимум.

У мобільному додатку в налаштуваннях можна подати заявку на збільшення ліміту або скасувати його зовсім, а користуватися лише особистими коштами.

Монобанк відрізняється дуже лояльною політикою щодо клієнтів. Щоб стати власником картки, людина повинна мати громадянство України та реєстрацію на її території, на момент подання заявки бути повнолітньою та мати будь-яке джерело доходу. Оскільки все управління фінансами ведеться віддалено, без смартфона на iOS чи Android не обійтися.

Чим є корисним мобільний додаток

Чим є корисним мобільний додаток

Для встановлення програми знадобиться Android 4.4 і вище або iPhone під iOS 10.0 і вище. Щоб максимально швидко отримати картку Монобанк, рекомендуємо завантажувати програму лише з офіційного сайту, а не користуватися сторонніми джерелами.

Після встановлення розібратися в налаштуваннях і функціоналі програми не важко. Усі потрібні кнопки та розділи меню під рукою, інтерфейс зрозумілий навіть для недосвідченого користувача. Прямо з головної сторінки можна зробити перекази, поповнити картку, номер мобільного або виконати будь-який інший платіж.

Всі контакти з телефонної книги, які є клієнтами банку, вже зібрані в одному розділі «Переклад на карту». Це дає змогу виконати операцію в один клік. Якщо планується часто відправляти кошти на свою картку в іншому банку або сторонньому отримувачу, збережіть реквізити в системі, щоб не доводилося вводити їх вручну.

У додатку легко отримати доступ до розстрочки, вигідного кредиту або накопичення в сервісі Банку. Це різновид депозиту, який може бути відкритий у гривнях, євро чи доларах. Користувач сам задає мету та суму накопичення, відстежуючи прогрес.

Крім базових функцій, мобільний банк дає змогу виконати налаштування безпеки. Це дозволить захистити кошти від шахрайства та убезпечити себе при розрахунках карткою у торгових точках.

Які налаштування бажано змінити:

 1. На які операції запитує пін-код. Постійно або за сумою до 500, 1000, 2000 грн.
 2. Чи буде CVC2 постійним чи динамічним – у другому випадку він змінюється щогодини.
 3. Порівняння країни проведення платежів на випадок, якщо розташування клієнта Україна, а запит на оплату йде зі США – явний випадок шахрайства.
 4. Чи буде доступна можливість оплати через магнітну смугу. Фахівці з безпеки рекомендують опцію відключити.
 5. Активувати можливість проводити безконтактну оплату.
 6. Заборонити виконання подвійної конвертації, щоб не переплачувати під час замовлення товарів.

Підсумки

Таким чином, є кілька варіантів, як отримати картку Монобанку:

 1. 1. Заповнити коротку анкету на сайті, отримати посилання на завантаження програми.
 2. 2. Завантажити програму одразу з Google Play або App Store, сфотографувати документи та подати заявку.
 3. 3. Купити картку в магазині з позначкою, завантажити програму та активувати новий платіжний інструмент.

Серед інших українських фінансово-кредитних установ Монобанк стрімко набирає популярності завдяки вигідним умовам та спрощеній процедурі отримання кредитки.

Від клієнта потрібно тільки завантажити програму для смартфона, пройти процедуру встановлення, зробити кілька фото документів і через 15 хвилин дізнатися про рішення.

Пам’ятайте про необхідність активації картки, отриманої в конверті у кур’єра або в точці видачі. У конверті є спеціальний QR-код, який необхідно відсканувати в додатку. Після цього нова Чорна кредитка або Біла дебетова картка з’явиться у додатку, і її можна буде налаштувати під свої потреби.

Назва МФО Сума (грн) Термін (дн) Ставка для нових клієнтів (дн)
ZeCredit 500 - 7000 ₴ 1 - 30 0,01 %
Credit7 1000 - 10000₴ 3 - 30 0,01 %
CreditUP 100 - 8000 ₴ 1 - 30 1,90 %
Качай Гроші 500 - 5000 ₴ 5 - 30 0,01 %
Быстройзайм 500 - 15000₴ 7 - 65 0,01 %
KUMO 1000 - 10000₴ 5 - 30 1,99 %
Ваша Готівочка 200 - 9000 ₴ 1 - 30 0,01 %
SOS Credit 500 - 10000₴ 1 - 30 0,01 %
Slon Credit 5000 - 100000₴ 90 - 365 0,40 %
OceanCredit 10000 - 200000 ₴ 90 - 720 0,20 %
MyWallet 1000 -15000₴ 1 - 30 0,01 %
Miloan 500 - 20000₴ 1 - 30 0,01 %
Loany 1000 - 10000₴ 1 - 30 0,01 %
Gofingo 500 - 7000 ₴ 1 - 30 1,80 %
ForzaCredit 500 - 15000₴ 1 - 180 0,01 %
CreditBOX 500 - 20000₴ 1 - 30 0,01 %

Також Вас можуть зацікавити кредитні картки:

кредитна карта без відмови кредитна карта для зняття готівки кредитна карта з кешбеком кредитна карта з кредитним лімітом кредитна карта без перевірки
Без відмов Для зняття готівки З кешбеком З кредитним лімітом Без перевірок

Популярні питання про кредитні картки

💳 Які переваги кредитних карток?

💳 Які переваги кредитних карток?

Основними суттєвими перевагами кредитних карток є:

 • Цілодобовий доступ до коштів.
 • Безвідсоткове зняття кредитних коштів.
 • Пільговий період на користування кредитними грошима. Залежить від умов банку.
 • Отримання кешбеків за користування карткою. (Залежить від умов банку).

[згорнути]
📋 Як оформити кредитну картку?

📋 Як оформити кредитну картку?

Для оформлення кредитної картки необхідно:

 • Вибрати із переліку на сторінці, найбільш підходящу для Вас картку банку;
 • Перейти на сайт банку;
 • Ознайомитись із умовами отримання картки;
 • Заповнити невелику анкету.

[згорнути]
💰 Який максимальний і мінімальний кредитний ліміт?

💰 Який максимальний і мінімальний кредитний ліміт?

У кожного банку свої умови по нарахуванню кредитних лімітів. Необхідно звернутись за консультацією у відповідний банк.

[згорнути]
📅 Чи є кешбек за користування карткою?

📅 Чи є кешбек за користування карткою?

У кожного банку свої умови по нарахуванню кешбеків, а також умови його використання.

[згорнути]