IziBank
Кредитний ліміт:
до 200 000 грн
Процентна ставка:
3.6 %
Пільговий період:
до 72 днів
Поповнення:
Безкоштовно
Кешбек:
від 1 %
Обслуговування:
Безкоштовно
Monobank
Кредитний ліміт:
500 - 100 000 грн
Процентна ставка:
3.2 %
Пільговий період:
до 62 днів
Поповнення:
Безкоштовно
Кешбек:
до 20 %
Обслуговування:
Стандартне
Sportbank
Кредитний ліміт:
500 - 100 000 грн
Процентна ставка:
4.8 %
Пільговий період:
до 120 днів
Поповнення:
Безкоштовно
Кешбек:
до 10 %
Обслуговування:
Стандартне

Замовити кредитну карту онлайн з миттєвим рішенням

Кредитні картки стали користуватися все більшим попитом останнім часом і це не дивно, адже подібні платіжні способи значним чином спрощують життя більшості громадян. Насамперед вони дозволяють моментально оплачувати комунальні послуги, здійснювати покупки в режимі онлайн. У зв’язку зі зростаючою популярністю віддаленого формату зайнятості багато банків стали спрощувати процедуру отримання кредитних карток в Україні.

Наприклад, оформити кредитну карту онлайн зараз можуть як фрілансери, так і пенсіонери, а також інші верстви населення. Хоча раніше такі категорії вважалися проблемними для більшості банків. Спростили процедуру отримання такі організації, як ПриватБанк, Альфабанк, Монобанк, Idea Bank, Райфайзен банк Аваль і ряд інших популярних банків в Україні.

Хто може замовити кредитну карту онлайн?

Сьогодні замовити кредитну карту онлайн за спрощеною схемою можуть наступні категорії громадян:

 • громадяни України, які досягли віку 18 років. Деякі банки підтримують європейські стандарти і видають картки клієнтам, які досягли 21 року;
 •  в будь-якому банку потрібна наявність дійсного паспорта України та ІПН;
 • наявність стабільного доходу обов’язкова, чи це фріланс чи робота за наймом;
 • також оформити кредитну карту онлайн сьогодні можуть люди, які працюють без офіційного працевлаштування.

Варто пам’ятати про те, що фрілансерам простіше отримати карту, якщо вони оформляли раніше самозайнятість. Такий спосіб допоможе відкрито рекламуватися і збільшити свої доходи, а також відкрито використовувати різного роду банківські сервіси та послуги, що спрощують діяльність.

Де вигідніше оформити кредитну карту?

Оформити кредитну карту онлайн в Україні Всім відомо, що кредитні картки банків України мають різні умови використання та видачі. Якщо картка оформлюється на фізичну особу, а не на ФОП або ТОВ, то логічно звернутися в ту організацію, яка спеціалізується на роботі з приватними клієнтами. При виборі пропозиції слід врахувати такі пункти:

 • ставка за відсотками, наявність комісійних і прихованих платежів;
 • встановлені ліміти і пільгові періоди використання;
 • розмір комісії при знятті готівки в банкоматах різних організацій;
 • річне обслуговування і його ціна;
 • система VISA чи MASTERCARD;
 • можливість отримання Кешбек за покупки улюблених категорій товарів;
 • умови прострочення і способи вирішення конфліктних ситуацій;
 • схема роботи обраної картки за кордоном у випадку регулярних подорожей.

Найбільш універсальними умовами за пільговим періодом обслуговування вважається період в 2-3 місяці. Сьогодні деякі банки пішли на принцип, при якому клієнт платить за карту тільки тоді, коли нею користується безпосередньо в даний момент часу. Єдиний недолік – висока комісія за зняття готівки у більшості банків. Зазвичай поріг починається з 2% від суми зняття і може обчислюватися до 10%.

Популярні кредитні картки і пропозиції

Багато клієнтів вважають за краще все ж замовити кредитну карту онлайн у найбільш відомих банківських організацій України, що користуються великою довірою серед населення. Сьогодні найбільш популярні кредитні картки банків представлені такими варіантами:

 1. Популярний ПриватБанк пропонує клієнтам варіанти карт «Універсальна» та «Універсальна Голд». У першому варіанті ліміт буде досягати 50000 на рік, другий передбачає поріг в 75000 грн. Такі карти доступні користувачам, які бажають отримати карту без довідок про доходи та залучення поручителів. Перевагою такої пропозиції є кешбек, робота в різних країнах світу і процентне нарахування на залишок коштів на рахунку.
 2. Альфа Банк пропонує хорошу альтернативу попереднього аналогу – карту «Максимум». Даний варіант передбачає наявність кредитного ліміту до 200000 грн терміном на 55 днів. Також продукт відрізняє лояльна процентна ставка 3,3%.
 3. Монобанк – це перший в Україні тип мобільного банку. Він дозволяє отримати кредитні карти по паспорту з моментальним рішенням в режимі онлайн з мобільного пристрою. Все що потрібно для оформлення – це фото паспорта та ІПН. Монобанк має переваги у вигляді доступної розстрочки, програми лояльності та невеликих комісій за використання коштів.

Як можна переконатися, наявність такої великої кількості пропозицій дозволяє оформити кредитну карту без відмови будь-якій категорії громадян, не виходячи з дому. Крім того, можна без проблем оформити кредитну карту за паспортом з моментальним рішенням.

Трохи про кредитний ліміт

Оформити кредитну карту онлайн можна на будь-яких умовах, що пропонуються банком. Однак на кожній буде доступний свій кредитний ліміт. Який буде залежати від ряду факторів:

 1. Для громадян з офіційним працевлаштуванням кредитний ліміт буде значно вищим.
 2. Наявність кредитної історії, і її статус. При постійних відмовах через погану кредитну історію або її відсутність виправити ситуацію можна за допомогою МФО. Вони пропонують безвідсоткове використання коштів при першому зверненні і допомагають виправити КІ при її ранньому погіршенню. Однак виправлення доступне тільки при сумлінному використанні позикових коштів.
 3. Одруженим клієнтам охочіше видадуть карту з підвищеним кредитним лімітом.

Оформити кредитну карту онлайн в Україні

При прийнятті індивідуального рішення по кредитному ліміту враховуються і інші демографічні чинники, які, здавалося б, не мають особливого відношення до банків. Важливо пам’ятати про те, що клієнт може відмовити в наданні особистої інформації. Але тоді і знизиться можливість отримання підвищеного кредитного ліміту. Тому спілкування з банком важливо будувати на індивідуальних перевагах і особливості послуги.

Наявні тарифи для обслуговування клієнтів

Якщо клієнтові потрібна кредитна карта, оформити її можна у будь-якому зручному банку України або онлайн. Сьогодні більшість банків перестали стягувати кошти за обслуговування. Ряд організацій можуть знімати від 7 до 11 грн. за смс інформування клієнта про стан рахунку і операції по ньому. Але цю послугу можна легко відключити, скориставшись особистим кабінетом або службою підтримки банку. Будь-яка кредитна карта, оформити яку можна онлайн, повинна вибиратися з урахуванням індивідуальних потреб клієнта. Тому говорити про якісь фіксовані ставки в даному питанні не має практичного сенсу.

Процентні ставки по кредиту

Якщо виходити з аналізу наявних даних, то можна помітити, що найбільшу ефективність дають процентні ставки від 20% до 60% річних. Клієнтам важливо пам’ятати про те, що умови оплати споживчого обслуговування нижче, ніж за використання кредитних карт, як таких. Якщо умови за ставкою занадто низькі, експерти радять клієнтам проявляти обачність і заздалегідь дізнаватися у співробітників банку про приховані платежі і комісії. Згідно із законом, організації зобов’язані надавати подібного роду інформацію на першу вимогу потенційного клієнта.

Наявність обмежень

Оформити кредитну карту онлайн в Україні

Як показує практика, на більшості кредитних карт діє максимальне обмеження до 25000 грн. Якщо є необхідність, деякі банки готові піти на зустріч і дати можливість замовити карту з максимальним лімітом до 50000 грн. Щоправда, і умови отримання будуть разюче відрізнятися від традиційних. Заявка на оформлення кредитної картки онлайн такого формату буде розглядатися в індивідуальному порядку. Можуть знадобитися додаткові довідки і документи. Плюсом багатьох пропозицій є нарахування відсотків на залишок по рахунку, що допоможе не тільки заощадити гроші, але ще і заробити.

Трохи про пільговий період

Головні переваги кредитних карток – це можливість протягом певного часу використовувати гроші без відсотків. Зазвичай такий термін становить до 60-70 днів. Альфа Банк нещодавно запустив програму, яка збільшує такий термін в декілька разів, аж до 100 днів. Важливо пам’ятати про те, що на більшості кредитних карток пільговий період не діє для операції зі зняття готівки.

Оформити заявку онлайн на кредитну карту

Для того, щоб швидко вирішити свої фінансові проблеми, в Україні існує ряд спеціалізованих автоматичних сервісів по кредитуванню населення. Для спрощення процедури вибору потрібної пропозиції сервіс має функцією порівняння банківських продуктів за потрібними умовами. Для того, щоб оформити кредитну картку практично без ризику відмови, рекомендується виконати низку наступних дій:

 • спочатку необхідно прочитати умови оформлення кредитних карток у кожному банку;
 • далі проаналізувати пропозиції, вибрати найбільш підходящу і натиснути на кнопку «Оформити карту»;
 • потім система попросить перейти на офіційний сайт обраної банківської установи. Шляхом заповнення простої анкети клієнт залишить заявку безпосередньо на ньому;
 • контактні дані зазвичай вказуються в спеціальному полі. Важливо пам’ятати про те, що будь-яка помилка може стати причиною відмови у видачі кредитної картки онлайн;
 • на прийняття рішення впливає і чесність відповідей на поставлені питання. Явна брехня може стати причиною відмови у видачі навіть мінімального кредиту;
 • після коректного заповнення усіх анкетних даних залишається тільки відправити її і чекати на рішення фахівця, закріпленого за клієнтом. Згідно зі статистикою, час очікування зазвичай не перевищує 15-30 хвилин;
 • після прийняття позитивного рішення можна забрати карту зручним способом. Зазвичай банки України дають можливість як відвідати особисто їхній офіс, так і замовити доставку кур’єром додому при сильній завантаженості або пенсійному віці.

Відмова у видачі кредитної картки може бути викликана зазвичай некоректними даними за анкетою або ж поганою кредитною історією. У такому випадку можна спочатку спробувати виправити ситуацію через МФО, або перевірити анкетні дані і через деякий час повторити спробу, виправивши попередні помилки.

Як можна переконатися, сьогодні оформити кредитну карту онлайн не виходячи з дому, можуть навіть проблемні категорії клієнтів для стандартної співпраці з банком на пільгових умовах. Головне – грамотно розрахувати свої можливості і скористатися тільки тими продуктами, які підходять в індивідуальному випадку.