Нові маловідомі МФО України 24/7

Щороку на Мікрофінансовому ринку країни з’являються десятки нових найменувань мікрофінансових компаній. Деякі маловідомі МФО України створюються з нуля, деякі є дочірніми підприємствами більш відомих брендів. З іншого боку, компанія може працювати тривалий час, але слабо вкладатися в рекламу, тому її найменування не залишається на слуху.

З метою популяризації своїх послуг і збільшення кількості постійних клієнтів молоді компанії пропонують клієнтам більш привабливі умови кредитування: акції, знижки або першу позику під 0 відсотків.

Це часто виявляється навіть вигідніше, ніж звернення у відомі МФО. Щоб укладення договору не викликало проблем, при виборі слід звернути увагу на низку параметрів і вивчити умови кредитування.

Свіжі акції від ТОПових МФО!

Промокод OSKAR (-40%) + Кешбек
1й кредит:
500-7000 грн
Ставка:
0.01 %
Срок:
1-30 днів
Кеш-бек 50 грн! Без довідки про доходи!
1й кредит:
500-3000 грн
Ставка:
0.99 %
Срок:
1-30 днів
Дарують до 350 грн за оформлення!
1-й кредит:
500-4000 грн
Ставка на 1-й займ:
0.01%
Термін:
1-30 дн
Акція БЕЗ БОРГІВ!
1-й кредит:
400-7000 грн
Ставка на 1-й займ:
0.01%
Термін:
1-30 дн
Кешбек 50 грн!
1-й кредит:
500-6000 грн
Ставка на 1-й займ:
0.01%
Термін:
1-30 дн

Кому будуть корисні нові маловідомі МФО України

Онлайн-кредитування популярне серед користувачів, які не можуть скористатися послугами банків. В першу чергу воно буде корисно тим, хто не може підготувати великий пакет документів або не готовий витрачати кілька днів на оформлення.

Говорячи про мікрофінансування, мова звичайно йде про короткотривалі займи «до зарплати», в середньому до 20 тис. грн. Найчастіше ці кошти використовуються на побутові і термінові потреби. Якщо є необхідність купити автомобіль або придбати нерухомість, доцільно звернутися в банк.

Коли і кому буде корисний онлайн-кредит:

  1. Затримка при виплаті заробітної плати.
 1. Позапланові витрати, наприклад, на лікування.
 2. Скорочення або звільнення з роботи, а накопичень немає.
 3. Хочеться поїхати на відпочинок.
 4. Потрібна термінова заміна побутової техніки або потрібно зробити іншу велику покупку.

Щоб вирішити подібні фінансові труднощі максимально оперативно і вигідно, достатньо заповнити заявку на сайті МФО. Для цього будуть потрібні дані паспорта, ІПН, номер телефону для зв’язку і банківська картка для зарахування коштів.

В цілому з моменту заповнення форми до зарахування коштів проходить не більше півгодини. Деякі компанії обробляють заявки цілодобово в автоматичному режимі за допомогою спеціальної скорингової програми, інші працюють у ручному режимі. У такому випадку з клієнтом може зв’язатися представник компанії, щоб задати декілька питань. Велика частина МФО працює повністю дистанційно, тому після відправлення анкети гроші практично відразу поступають на рахунок позичальника.

Вибираючи маловідомі мікропозики в Україні, варто перевірити репутацію кредитора: відгуки користувачів, наявність ліцензії та сертифікатів, які доводять, що він веде діяльність законно. Зробити це можна відразу на сайті МФО, перейшовши в розділ «Документи» або «Про нас», де зазвичай розміщуються відомості про компанії та скани документів.

Без відмов і перевірок!

Рішення за 30 секунд!!!
1й кредит:
500-3000 грн
Ставка:
1.98 %
Срок:
1-30 дн
96% погоджень!
1-й кредит:
1000-30000 грн
Ставка на 1-й займ:
1.0%
Термін:
3-70 дн
Дуже висока ймовірність одобрення!
1-й кредит:
1000-20000 грн
Ставка на 1-й займ:
0.01%
Термін:
1-15 дн
Дуже висока ймовірність одобрення!
1-й кредит:
500-50000 грн
Ставка на 1-й займ:
0.01%
Термін:
1-365 дн
99% схвалень!
1-й кредит:
500-20000 грн
Ставка на 1-й займ:
0.01%
Термін:
1-30 дн
Без відмови під 0%!
1-й кредит:
500-15000 грн
Ставка на 1-й займ:
0.01%
Термін:
1-30 дн

Хто може стати клієнтом

Маловідомі МФО Україна

height=”318″ />

Маловідомі МФО України в 2022 році до позичальників виставляють ті ж вимоги, що і компанії, які тривалий час працюють на ринку. Користувач, який вирішив скористатися їхніми послугами, повинен:

 1. Мати громадянство України, реєстрацію на її території.
 2. Надати оригінал паспорта та ІПН.
 3. Бути у віці від 18 років.
 4. Мати будь-яке стабільне джерело доходу.

Зарахування мікропозик можливе тільки на іменну банківську картку тієї людини, яка заповнила заявку. Використовувати для цієї мети картки третіх осіб не допускається, навіть якщо це родичі позичальника.

Картка повинна бути активною, з не закінченим терміном дії і позитивним балансом (близько 10 грн потрібно мати на рахунку, щоб прив’язка картки і її перевірка пройшла успішно).

Умови оформлення займу в маловідомих МФО України в 2022 році

Вони практично не відрізняються від умов кредитування в компаніях, які тривалий час працюють на ринку кредитування. Більш того, ймовірність схвалення заявки тут навіть вища, адже таким чином МФО напрацьовує клієнтську базу.

Наявність проблемної кредитної історії, її відсутність або відкриті кредити в інших банках і МФО не стануть проблемою. Гарантована відмова чекає тільки тих клієнтів, хто вказав в анкеті свідомо невірні відомості або вже має не погашений кредит в цій же компанії.

Нові МФО надають послуги всім категоріям громадян:

 • офіційно безробітним;
 • пенсіонерам;
 • студентам;
 • жінкам в декретній відпустці тощо.

В середньому українські банки відмовляють у кредиті 20% клієнтів, що звернулися, в МФО цей показник істотно нижчий – всього 2%.

Умови зазвичай такі:

Нові маловідомі МФО України часто готові кредитувати позичальників від 18 років, рідше зустрічаються вимоги до віку 20-21 рік.

Максимальний вік близько 65-70 років у залежності від програми.

Максимально доступна сума коливається в рамках 5-25 тисяч гривень. При першому зверненні зазвичай видають менше, але після погашення заборгованості можна претендувати на підвищення ліміту.

Термін в середньому 5-30 днів на вибір клієнта, але є варіанти і з більш тривалим терміном аж до 365 днів.

Ставка починається від 0,5-1,8% на добу, але є безліч варіантів, як оформити перший мікрозайм під 0 відсотків по акції і не переплачувати. Усі наступні кредити оформляються на стандартних умовах.

Вагомим плюсом звернення за мікрокредитом є не тільки відсоток схвалення, а й простота процедури – достатньо тільки паспорта. Відомостей про трудову зайнятість та додаткових документів не потрібно. Не потрібні поручителі.

Як вирахувати відсотки і дізнатися переплату

Маловідомі МФО Україна

Припустимо, ви вирішили скористатися послугами маловідомих МФО України, отримавши перший займ у розмірі 5 тис. грн. Завдяки пільговій програмі для нових клієнтів через 30 днів вам необхідно повернути ті ж 5 тис. грн.

При наступному зверненні можна отримати 10 тис. грн. під процентну ставку 1,75% щодня. Разом через 30 днів повернути потрібно 9825 грн відсотків плюс отримані 10 тис. грн.

Якщо прострочити виплату хоча б на кілька днів, штрафні санкції складуть 3% від суми простроченої заборгованості. Це додатково 594 грн від тіла боргу + відсотки щодня, поки прострочений платіж не буде повністю погашений. На будь-якому сайті МФО є зручний калькулятор, що дозволяє ще до оформлення кредиту виконати всі розрахунки.

Способи отримання і погашення

Маловідомі МФО України зазвичай практикують видачу коштів на банківські картки – це надійно і швидко. Деякі компанії мають офіси, тому можна прийти і забрати суму готівкою.

Формат онлайн-кредитування зручний за низкою причин:

 1. Завдяки дистанційному обслуговуванню можна заощадити час, адже не потрібний особистий візит.
 2. Немає необхідності підлаштовуватися під режим роботи компанії, оскільки обробка заявок і видача коштів проводиться цілодобово, незважаючи на вихідні та святкові дні.
 3. Після зарахування коштів на картку суму можна використовувати на свій розсуд, чи то безготівкові розрахунки онлайн і оффлайн або зняття коштів в банкоматі.

Для успішної прив’язки картки і зарахування коштів на рахунок необхідно мати позитивний баланс. У процесі перевірки даних заявки на рахунку заморожується кілька гривень, після чого необхідно вказати на сайті цю суму коштів. Далі гроші розморожують, а картка буде прив’язана до акаунту позичальника. Це також використовується як додаткова перевірка особистості.

Деякі компанії вимагають надіслати на верифікацію окремо фото паспорта і своє фото поруч з розворотом паспорта. Маловідомі МФО України 24/7 обробляють заявки швидко, в середньому процедура видачі коштів забирає максимум півгодини.

Погасити заборгованість можна декількома способами на вибір:

 1. З банківської картки в особистому кабінеті на сайті МФО.
 2. Готівкою в найближчому офісі компанії.
 3. Банківським переказом у відділенні будь-якого банку України або в відділенні пошти.
 4. За допомогою платіжного терміналу.
 5. Поповненням з електронного гаманця за вказаними в кабінеті реквізитами.

Два останніх способи передбачають сплату комісії та тривалий період зарахування аж до 5 робочих днів, що загрожує простроченням платежу. Тому, якщо поставлена мета заощадити, простіше і дешевше всього увійти в кабінет МФО, де здійснити миттєву оплату карткою.

Що буде, якщо прострочити платіж

Що буде, якщо прострочити платіж

Маловідомі МФО України 24/7 ставляться до прострочень з боку клієнтів достатньо суворо. Пропуски платежу тягнуть за собою штраф і пеню на всю суму простроченої заборгованості та відсотків включно. Це в рази збільшує підсумкову суму до повернення.

До того ж МФО і банки використовують єдину базу боржників, де зберігаються відомості про всіх несумлінних клієнтів із зазначенням суми і термінів прострочень. Зіпсований кредитний рейтинг такого позичальника істотно знижує ймовірність схвалення позики на вигідних умовах у майбутньому.

Якщо клієнт скористався мікрокредитом, але не виплатив заборгованість в строк і не виходить на зв’язок, кредитор має право стягувати борг в судовому порядку або скористатися допомогою колекторів. Щоб уникнути подібної долі, борг краще погасити в обумовлені терміни або скористатися альтернативними варіантами – продовженням договору або реструктуризацією.

 Маловідомі мікропозики України вигідні також тим, що молоді компанії часто пропонують вигідні умови для клієнта. При необхідності він може скористатися послугою продовження договору, якщо на момент внесення обов’язкового платежу у нього немає при собі достатньої суми.

Іноді пролонгація доступна лише раз, але частіше запросити її можна кілька разів поспіль. Достатньо просто оплатити відсотки за дні фактичного користування мікрокредитом. Молоді компанії готові обговорювати умови, і шукати вигідні варіанти для кожного клієнта.

Нові мікрокредити 2021!

Рішення за 30 секунд!!!
1й кредит:
500-3000 грн
Ставка:
1.98 %
Срок:
1-30 дн
Без дзвінків і фото!
1-й кредит:
2000-10000 грн
Ставка на 1-у позику:
1.99%
Строк:
1-30 дн
Терміново на будь-які потреби!
1-й кредит:
200-9000 грн
Ставка на 1-у позику:
0.01%
Строк:
1-30 дн
Схвалень 93%! Промокод на знижку - 123789
1й кредит:
500 - 4000 грн
Ставка:
0.01 %
Срок:
1-180 дн
Хороші умови для нових клієнтів!
1й кредит:
1000 - 10000 грн
Ставка:
1.50 %
Срок:
10-30 дн

Популярні питання

💳 Покрокова інструкція як оформити

💳 Як оформити онлайн кредит?

 • Вибираєте 1 або декілька підходящих для Вас МФО.
 • Натискаєте на кнопку “Отримати гроші“, щоби перейти на сайт компанії.
 • Вибираєте необхідну суму і бажаний срок повернення. Майте на увазі, що деякі МФО видають 1-й кредит під 0%.
 • Заповнюєте невелику анкету із данними.
 • Верифіковуєте карту на яку мають надійти кошти.
 • Зачекати 5-30 хв, поки гроші зарахуються на Вашу карту.

[згорнути]

📋 Як погасити позику?

📋 Як погасити кредит?

Погасити кредит можна одним із перелічених нижче способів:

 • Банківською картою через особистий кабінет МФО в якому Ви брали займ;
 • Через Приват24;
 • Через платіжний термінал;
 • В касі банку. (Платіж зарахується протягом 3-х робочих днів)

[згорнути]
💰 Яка максимальна і мінімальна сума позики?

💰 Яка максимальна і мінімальна сума позики?

У кожної конкретної МФО свої вимоги і правила. Зазвичай мінімальна сума складає – 300 грн. Максимальна – 30000 грн.

[згорнути]
📅 Який максимальний і мінімальний термін позики?

📅 Який максимальний і мінімальний термін позики?

У кожної конкретної МФО свої вимоги і правила. Зазвичай мінімальний термін позики складає – 1 день.. Максимальний – 45 днів.

[згорнути]
➥ Який відсоток потрібно платити?

➥ Який відсоток потрібно платити?

В середньому ставка складає від 1% до 2% в день. Однак у кожної конкретної МФО свої вимоги і правила щодо відсоткової ставки. Також, слід відмітити, що більшість мікрокредиторських компаній дають 0% на перше оформлення кредиту, тому інколи вигідніше звертатись до тих МФО, у яких ще не брали позику.

[згорнути]
⌚ За скільки часу гроші будуть на карті?

⌚ За скільки часу гроші будуть на карті?

В середньому час обробки заявки на кредит становить 5 – 30 хвилин.

[згорнути]

Контакти МФО 2022:

Сredit Plus ООО «АВЕНТУС УКРАЇНА»:
 • Адреса: 38051, м. Київ, ввул. Сурикова 3А
 • Телефон: 0(800)2703080
 • Email: info@creditplus.com
 • Max ГПС (APR): 405,2%
 • Термін: 62 дні - 1 рік
 • Вік: 18 до 75
 • Ліцензія: №1281
 • 3000 грн. на 3 місяці, комісія 3396 грн., загальні витрати 6396 грн., APR 405%.
E-groshi.com - ООО "ФК Е ГРОШИ":
 • Адреса: 49051, м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 180, оф. 211
 • Телефон: 0(800)300330
 • Email: info@e-groshi.com
 • Max ГПС (APR): 424,8%
 • Термін: 62 дні - 1 рік
 • Вік: 18 до 75
 • Ліцензія: №974
 • 500 грн. на 3 місяці, комісія 389 грн., загальні витрати 889 грн., APR 424,8%.
Miloan.ua - ООО "МИЛОАН":
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. В. Чорновола, 12
 • Телефон: +38(044)3373667
 • Email: info@miloan.ua
 • Max ГПС (APR): 619%
 • Термін: 62 дні - 1 рік
 • Вік: 18 до 70
 • Ліцензія: №2843
 • 3000 грн. на 3 місяці, комісія 3510 грн., загальні витрати 6510 грн., APR 619%.
Alex Credit ООО «АЛЕКСКРЕДИТ»:
 • Адреса: 47082, м. Дніпро, вул. Стартова, 9-А
 • Телефон: +38(044)7501028
 • Email: info@alexcredit.com
 • Max ГПС (APR): 515%
 • Термін: 62 дні - 1 рік
 • Вік: 18 до 75
 • Ліцензія: №930
 • 3000 грн. на 3 місяці, комісія 3591 грн., загальні витрати 6732 грн., APR 515%.
Vashagotivochka.ua - ООО «Ваша Готівочка»:
 • Адреса: 54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв,вулиця Пушкінська, буд.28, каб.7
 • Телефон: 0(800)3575500
 • Email: info@vashagotivochka.ua
 • Max ГПС (APR): 491,1%
 • Термін: 62 дні - 1 рік
 • Вік: 18 до 75
 • Ліцензія: №990
 • 500 грн. на 3 місяці, комісія 389 грн., загальні витрати 889 грн., APR 424,8%.
Sgroshi.com.ua - ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»:
 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
 • Телефон: 0(800)385583
 • Email: info@sgroshi.com.ua
 • Max ГПС (APR): 416,5%
 • Термін: 62 дні - 1 рік
 • Вік: 18 до 75
 • Ліцензія: №851
 • 500 грн. на 3 місяці, комісія 389 грн., загальні витрати 889 грн., APR 424,8%.
Сredit7 ООО "ЛИНЕУРА УКРАИНА":
 • Адреса: 02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25
 • Телефон: 0 800 33 07 33
 • Email: info@credit7.ua
 • Max ГПС (APR): 405,2%
 • Термін: 62 дні - 1 рік
 • Вік: 18 до 75
 • Ліцензія: №529 від 04.04.2019
 • 1000 грн. на 3 місяці з подовженням, комісія 1197 грн., загальні витрати по кредиту складають 2197 грн., APR від 8 до 12%.
ООО «СС Лоун»:
 • Адреса: 01024, м. Київ, вул. Бассейна, дім 6
 • Телефон: 0 800 75 00 27
 • Email: help@ccloan.com.ua
 • Max ГПС (APR): 401,5%
 • Термін: 62 дні - 1 рік
 • Вік: 18 до 75
 • Ліцензія: №737
 • 3000 грн. на 3 місяці, комісія 3396 грн., загальні витрати 6396 грн., APR 405%.
ООО «1 БЕЗОПАСНОЕ АГЕНТСТВО НЕОБХОДИМЫХ КРЕДИТОВ»:
 • Адреса: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, дім 1-Б
 • Телефон: 0 800 214 111
 • Email: support@mycredit.ua
 • Max ГПС (APR): 405,2%
 • Термін: 62 дні - 1 рік
 • Вік: 18 до 75
 • Ліцензія: №146
 • 3000 грн. на 3 місяці, комісія 3396 грн., загальні витрати 6396 грн., APR 405%.
ООО «Глобал Кредит»:
 • Адреса: 01021, Украина, м. Київ, вул. Кловский спуск, 7а
 • Телефон: 0 800 807-888
 • Email: info@globalcredit.ua
 • Max ГПС (APR): 405,2%
 • Термін: 62 дні - 1 рік
 • Вік: 18 до 75
 • Ліцензія: АВ 614820
 • 3000 грн. на 3 місяці, комісія 3396 грн., загальні витрати 6396 грн., APR 405%.
ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ":
 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Ілєнко Юрія дім 18Б, офіс 204.
 • Телефон: (0 800) 312 727 337 67 27
 • Email: info@kachay.com.ua
 • Max ГПС (APR): 405,2%
 • Термін: 62 дні - 1 рік
 • Вік: 18 до 75
 • Ліцензія: №1345
 • 3000 грн. на 3 місяці, комісія 3396 грн., загальні витрати 6396 грн., APR 405%.