Кращі страхові компанії України 2022

У 2022 році на ринку представлені різноманітні страхові компанії України, умови обслуговування в яких суттєво відрізняються. Одні організації спеціалізуються на вузькому переліку послуг, інші готові надати комплексні поліси.

Купівля страховки – це вкладення у власну безпеку, захист та впевненість у новому дні. Тому до вибору страховика необхідно підійти виважено, вивчивши доступні умови та тарифи обслуговування.

Стан ринку страхування в Україні

Состояние рынка страхования в Украине

На початок 2022 року близько 50 страховиків в Україні не виконали вимог законодавства, за що до них були застосовані санкції з боку Нацбанку. З цього погляду європейський ринок страхування виглядає більш надійним, зрозумілим та прозорим для простого користувача.

Характерна риса українського менталітету – низький рівень правової обізнаності. Інформація про можливості та переваги страхування до населення доноситься виключно у форматі рекламних роликів. Їх дивляться мало хто, більшість населення воліє не витрачати гроші на захист від подій, які можуть і не наступити.

Страхові компанії України поки що приділяють мало уваги рекламі своїх послуг, надаючи мінімум інформації потенційним клієнтам. Це заважає людині зробити правильний вибір. До того ж багато агентів обирають шлях переконання майбутніх користувачів у необхідності вибору поліса, а не займаються ефективнішим інформуванням.

В результаті ситуації, що склалася, людям доводиться самостійно розбиратися у нюансах договорів і вдаватися до допомоги фахівців, щоб краще зрозуміти описані в рекламних буклетах умови.

Кому та навіщо необхідні рейтинги страховиків

рейтинги страховиків

На підставі отриманої від Нацбанку інформації незалежні агенції формують ТОП страхових компаній України, які дають змогу побачити розбивку за ключовими параметрами:

 1. Виплати – скільки коштів клієнтам було відшкодовано у межах календарного року.
 2. Премії – скільки коштів отримано за умовами договорів клієнтів.
 3. Гарантійні фонди – скільки коштів на даний момент знаходиться у страховика як свого роду “подушка безпеки”.

Окремі рейтинги формуються за різними видами страхування, наприклад, список топових компаній, де можна придбати медичний поліс або страховку на автомобіль. Зазвичай, в основі такого списку лежать обсяги премій та виплат.

Крім фінансових аспектів діяльності, рейтинг страхових компаній України формується з урахуванням таких даних:

 1. Дата створення.
 2. Місцезнаходження головного офісу.
 3. Офіційний сайт.
 4. e-mail та номер телефону для зв’язку.

У каталозі доступні не лише реєстраційні дані, а й додані розділи з описом сфер діяльності з кожної з представлених організацій. Після натискання на кнопку додаткової інформації клієнт отримає доступ до таких даних:

 • опис специфіки компанії та її послуг;
 • відомості про ліцензію та дозвільну документацію;
 • адреси та контакти відділень страховика по регіонах України;
 • новини про діяльність;
 • перелік знижок та акційних пропозицій;
 • інтерв’ю з керівниками та поради щодо страховки від експертів.

У каталозі доступний повний список найменувань великих гравців на ринку страхування та молодих фірм, які ще не здобули популярність у широких колах.

Фахівці регулярно відстежують зміни та вносять до рейтингу актуальні новини. Це дає змогу клієнту отримати максимум корисної інформації, на підставі чого вибрати для себе найкращий формат страхування у перевіреній фірмі.

При формуванні рейтингу враховуються відгуки користувачів

Формуючи рейтинг страхових компаній України 2022 року, мало оцінювати лише фінансовий аспект їхньої діяльності та статистичні дані. Дізнатися про особливості роботи організації можна набагато більше, вивчивши відгуки клієнтів про співпрацю.

Зазвичай у самому верху списку зібрані перевірені страховики, роботою яких задоволена більшість клієнтів. До компаній наприкінці переліку варто поставитися уважніше.

Як працюють страхові в регіонах України

Щоб знайти популярну та перевірену компанію в області чи місті, рекомендуємо відсортувати представлений рейтинг страхових компаній України за допомогою фільтрів. У списку буде показано філії організацій з коротким описом їхніх особливостей. Щоб отримати більше інформації, перейдіть до загального каталогу.

Рекомендації щодо вибору страховика

Рекомендації щодо вибору страховикаДіяльність будь-якого страховика в Україні регулюється законодавчо. Компанія зобов’язана дотримуватися низки умов отримання ліцензії.

Рекомендується проаналізувати:

 • вид ліцензії (на кожний тип страхування потрібне ліцензування);
 • термін її дії та дату видачі (чим довше компанія на ринку, тим більше до неї довіри).

У процесі вам буде корисним рейтинг страхових компаній України. Крім інформації про ліцензію, уважно вивчіть:

Дані про резидентство. Фірма може бути зареєстрована в Україні або мати іноземне коріння та право працювати в країні. Іноземні страховики зазвичай користуються великою довірою клієнтів.

Рейтинги незалежних агенцій. Це дозволить зрозуміти, наскільки стабільним є фінансове становище компанії.

Чи немає санкцій із боку Нацбанку. Регулятор має право призупинити діяльність страхової або зовсім анулювати ліцензію через порушення.

Реєстр судових рішень. На сайті ЄДРРР необхідно вписати назву страховика, щоб дізнатися про кількість судових позовів. Велика кількість подібних розглядів показує, що мирним шляхом домогтися від страховика виплат проблематично.

Вивчіть рейтинг страхових компаній України 2022 року, виберіть потрібну, але перед укладенням договору уважно прочитайте умови. У тексті документа докладно розписані тарифи, правила співробітництва та можливе підводне каміння.

Переваги представленого списку страховиків України

Переваги представленого списку страховиків УкраїниГотовий рейтинг вирішує одразу кілька завдань:

 1. Ви отримуєте актуальні, перевірені відомості.
 2. Інформація структурована та зручна для сприйняття.
 3. Економія часу читачів, яким не потрібно збирати дані по крихтах.
 4. Додано відгуки користувачів.

Вибираючи найкращі страхові компанії України, ви можете бути впевнені, що співпраця пройде безпечно та прозоро.

Важливі чинники, що свідчать про те, що страховик має проблеми:

 1. Погані чутки та відгуки. У мережі клієнти багато говорять про те, що відшкодування важко добитися.
 2. У відкритому доступі немає даних про фінансове становище компанії та її активи.
 3. Якщо у фірми лише одна вузька спеціалізація.
 4. Постійна вартість полісів у середньому на 20-30% нижча за середні на ринку.
 5. У ЗМІ регулярно з’являються новини про зміну директорів чи спостерігається висока плинність кадрів.

Подібні чинники свідчать, що справи в компанії йдуть погано. У будь-якому випадку вибирати страховика, щоб оформити поліс, необхідно з усією обережністю: враховувати відгуки, вивчати умови договору, оцінювати собі всі плюси та мінуси конкретної пропозиції.

Сучасний ринок страхування в Україні все ще перебуває на стадії розвитку, хоча позитивні тенденції намічаються і в майбутньому можливий активніший розвиток.

Часто задавані питання

💳 Яка страхова компанія найкраща в Україні?

💳 Яка страхова компанія найкраща в Україні?

Кожна страхова компанія має свої правила, умови оформлення страховки, а також цінову політику. Тому, для кожного конкретного випадку та користувача найкращою страховою компанією може бути та чи інша компанія.

[згорнути]

📋 Які найнадійніші страхові компанії?

📋 Які найнадійніші страхові компанії?

На сайті зібрані всі найнадійніші та найпопулярніші страхові компанії України, які мають ліцензію на надання даних послуг.

[згорнути]
💰 Як дізнатися про страхову компанію?

💰 Як дізнатися про страхову компанію?

Для того, щоб дізнатися більше інформації про ту чи іншу страхову компанію, а також ціни та умови, просто перейдіть на сайт компанії, що Вас цікавить.

[згорнути]