Терміново на любі потреби!
Сума:
200 - 9000 грн
Ставка на 1й займ:
0.01 %
Строк:
1-30 днів
Видача:
Миттєво
Вік:
від 18
Час:
Цілодобово

Онлайн кредит від Ваша Готівочка, вхід в особистий кабінет

На сьогоднішній момент ринок мікрофінансових послуг став користуватися особливим попитом. Зокрема, зважаючи на нестабільну економічну та політичну ситуацію у багатьох країнах. А фінанси, як відомо, роблять основний вплив на якість життя більшості верств населення. І якщо грошей не вистачає, щоб протягнути до зарплати, а допомоги просити ні в кого, то можна розглянути варіанти звернення до банку чи МФО.

Сьогодні компанії мікрофінансового ринку стали гідними конкурентами банкам. А вони, як відомо, дуже прискіпливі до вибору цільової аудиторії. Послуга онлайн кредит від Ваша Готівочка стала затребуваною кілька років тому і до сих пір не втратила актуальності. Зокрема, завдяки клієнтоорієнтованості компанії та її надійності.

Як отримати кредит від Ваша Готівочка?

Ваша Готівочка

МФО Ваша Готівочка пропонує на вибір кілька варіантів отримання грошових коштів. Якщо клієнт бажає отримати готівку, то можна забрати мікрозайм в одному з відділень компанії, особисто відвідавши філію. Видача кредиту можлива також онлайн, шляхом входу через особистий кабінет Ваша Готівочка і складання грамотної анкети. Зручність полягає в необхідності збору мінімального пакету документів. Зазвичай потрібні тільки паспорт повнолітнього громадянина та ІПН.

Таблица умов МФО

Назва МФО Сума (грн) Термін (дн) Ставка для нових клієнтів (дн)
ZeCredit 500 - 7000 ₴ 1 - 30 0,01 %
Credit7 1000 - 10000₴ 3 - 30 0,01 %
CreditUP 100 - 8000 ₴ 1 - 30 1,90 %
Качай Гроші 500 - 5000 ₴ 5 - 30 0,01 %
Быстройзайм 500 - 15000₴ 7 - 65 0,01 %
KUMO 1000 - 10000₴ 5 - 30 1,99 %
Ваша Готівочка 200 - 9000 ₴ 1 - 30 0,01 %
SOS Credit 500 - 10000₴ 1 - 30 0,01 %
Slon Credit 5000 - 100000₴ 90 - 365 0,40 %
OceanCredit 10000 - 200000 ₴ 90 - 720 0,20 %
MyWallet 1000 -15000₴ 1 - 30 0,01 %
Miloan 500 - 20000₴ 1 - 30 0,01 %
Loany 1000 - 10000₴ 1 - 30 0,01 %
Gofingo 500 - 7000 ₴ 1 - 30 1,80 %
ForzaCredit 500 - 15000₴ 1 - 180 0,01 %
CreditBOX 500 - 20000₴ 1 - 30 0,01 %

Також Вас можуть зацікавити кредитні картки:

кредитна карта без відмови кредитна карта для зняття готівки кредитна карта з кешбеком кредитна карта з кредитним лімітом кредитна карта без перевірки
Без відмов Для зняття готівки З кешбеком З кредитним лімітом Без перевірок

Основні способи подачі заявки

При первинному зверненні в компанію сервіс надає можливість віддаленого отримання кредиту. Для таких клієнтів стане доступною послуга компанії Ваша Готівочка кредит на карту онлайн. Для того, щоб отримати свої перші гроші в компанії, достатньо пройти процедуру реєстрації та створити особистий кабінет на офіційному сайті.

Для цього спочатку потрібно відвідати офіційний сайт організації. При необхідності спочатку скористатися калькулятором, розміщеним на головній сторінці. Він допоможе розрахувати сили і зрозуміти, на яку суму взяти кредит найбільш вигідно. Важливо пам’ятати про те, що для клієнтів, які звертаються в компанію вперше, є можливість отримання кредиту під 0.01 відсотків.

Після того, як використання калькулятора допомогло вибрати потрібну суму і термін, необхідно натиснути на кнопку отримання позики. Потім клієнт автоматично переходить на сторінку заповнення особистих даних і отримання кредиту. На першій сторінці компанія пропонує заповнити наступну інформацію:

  • реальні ПІБ;
  • повна дата народження, номер чинного ІПН;
  • дійсні номер телефону та адресу електронної пошти.

Також алгоритм програми зажадає поставити галочку навпроти угоди з умовами примірного договору, який обов’язково потрібно прочитати перед укладенням. Якщо є бажання отримувати акції від МФО, а також спеціальний промокод Ваша Готівочка, слід поставити галочку навпроти даного пункту.

Після цього процедура реєстрації буде завершена шляхом отримання смс зі спеціальним кодом. Його потрібно ввести у вікно. Яке потім перекине клієнта в його створений особистий кабінет.

Далі МФО Ваша Готівочка вхід в особистий кабінет дає клієнтові можливість заповнення анкети та реквізитів картки, на яку будуть приходити всі позики. Тут крім номера карти вводиться код на звороті, однак за збереження даних клієнт може не переживати. Клієнти відзначають зручність такого кредиту як для власників кредитних, так і для власників дебетових карт.

Код також потрібен для верифікації карти. З неї спишуть 1 грн, після чого вона стане перевірочним кодом для клієнта. Особистий кабінет Ваша Готівочка буде остаточно створено після того, як користувач вкаже рівень доходів і сімейний стан.

Оформити заявку таким чином можна за 5 хвилин, зробивши одразу 2 цільові дії. Тепер клієнту залишається тільки чекати результату, який приходить зазвичай через 5-10 хвилин.

Як взяти кредит в Ваша Готівочка?

Ваша Готівочка 2

МФО Ваша Готівочка вхід в особистий кабінет доступний клієнтам, які раніше проходили реєстрацію на сайті і вже повторно користуються послугою. Щоб увійти в нього знову, потрібно відвідати офіційний сайт і натиснути кнопку входу. Зазвичай в якості логіна використовується номер телефону, а пароль – це код, що приходить у вигляді СМС повідомлень кожного разу, що забезпечує ще більшу надійність захисту даних.

Процедура повторного взяття кредиту нічим не відрізняється від першого разу. Можна як самостійно розрахувати суму, так і скористатися кредитним калькулятором. Після чого гроші надійдуть на карту, реквізити якої були вказані при реєстрації кабінету.

Програма лояльності та знижки

Ваша Готівочка 3

Компанія відрізняється від інших наявністю великої кількості акцій і знижок як для нових, так і для постійних клієнтів. Крім того, компанія не тільки видає позики, але також і дає клієнтам можливість виграти гроші. Іноді в чималих розмірах.

Промокоди компанія видає нечасто, проте це компенсується частими розіграшами і знижками.

Продовження термінів

З огляду на те, що основою політики компанії є її клієнтоорієнтованість, МФО Ваша Готівочка дає клієнтам можливість неодноразового продовження термінів дії договору. Також компанія пропонує можливість пролонгації та реструктуризації боргу на вигідних обом сторонам умовах.

Клієнт може сам оформити послугу через особистий кабінет. Важливо пам’ятати про те, що пролонгація, як і рефінансування, доступні тільки після оплати штрафів за вказаний період використання позикових коштів. Після чого тіло кредиту можна буде погасити в зручний час, не переплачуючи зайві штрафи.

Як погасити взятий кредит Ваша Готівочка?

Онлайн кредит від Ваша Готівочка можна погасити декількома способами, вибравши найбільш комфортний особисто для себе:

  • скористатися особистим кабінетом онлайн, натиснувши на кнопку оплати і дотримуючись подальших інструкцій;
  • особисто відвідавши найближче відділення МФО;
  • через касу будь-якого банку, використовуючи особисті реквізити для оплати.

Варто пам’ятати про те, що способи погашення впливають на терміни нарахування займу. Наприклад, якщо під час відвідування офісу кошти зараховуються моментально, то банк може затягнути операцію аж до 5 робочих днів, за які можуть нараховуватися пені. Тому подібні підводні камені слід враховувати при плануванні термінів погашення будь-якого кредиту.

Переваги звернення до МФО

Ваша Готівочка 4

Як відомо, багато мікрофінансових компаній стали витісняти традиційні банки з ринку фінансових послуг. Це й не дивно, адже іноді займ може знадобитися терміново і часу для того, щоб збирати довідки і шукати поручителів у клієнтів просто немає. А інші й зовсім не бажають втягувати в свої фінансові справи третіх осіб.

Зважаючи на це у МФО є цілий спектр переваг перед стандартною банківською системою. Наприклад, відсутність необхідності звіту про свої доходи та витрачені кошти. Також не потрібно витрачати велику кількість часу на збір пакету документів. А ще перевагою є великий відсоток схвалень. У той час, як банк може відмовити з незрозумілих причин навіть при дотриманні всіх умов. Також клієнт може за допомогою МФО виправити свою КІ, якщо буде своєчасно повертати кошти. А для банків зіпсована КІ – це вже підстава для відмови навіть у разі, коли інші вимоги дотримані.

Недоліки МФО та мікрокредитування

Як і у більшості послуг, у мікрофінансування є і ряд недоліків. Один з очевидних – високі процентні ставки і пені. Вищі, ніж у багатьох банківських організацій.

Також багато клієнтів скаржаться на часту незахищеність даних. Випадки, коли на клієнта брали позику, а він не при справах – не рідкість. У той час, як в банках випадки шахрайства зведені до нуля. Віддалений формат ще допрацьовується, тому багато клієнтів турбуються за свою безпеку, в тому числі і фінансову.

Крім того дії колекторів у випадку невиплати коштів можуть також відрізнятися. Одні працюють коректно, у той час, як інші можуть всіма способами порушувати закони. Компанія Ваша Готівочка співпрацює тільки з перевіреними службами і гарантує безпеку клієнта і його сім’ї на всіх етапах угоди.

Як можна переконатися, якщо грамотно розрахувати свої фінансові можливості, можна вигідно і швидко вирішити проблеми, не вдаючись до допомоги третіх осіб. Водночас компанія Ваша Готівочка може стати відмінним джерелом додаткових грошей завдяки акціям і розіграшам. Все це дозволяє компанії залишатися в лідерах ринку МФО протягом декількох років.

Контакти МФО Ваша Готівочка:

Юридична адреса

Вул. Миру, 29/1, с. Мішково-Погорілове,

Миколаївська область

Email: компанії

zayavka@limefin.com

Номер гарячої лінії

044 237 24 04

0800 202 404

Також рекомендуємо ознайомитись

Без відмов і перевірок!

Рішення за 30 секунд!!!
1й кредит:
500-3000 грн
Ставка:
1.98 %
Срок:
1-30 дн
96% погоджень!
1-й кредит:
1000-30000 грн
Ставка на 1-й займ:
1.0%
Термін:
3-70 дн
Дуже висока ймовірність одобрення!
1-й кредит:
1000-20000 грн
Ставка на 1-й займ:
0.01%
Термін:
1-15 дн
Дуже висока ймовірність одобрення!
1-й кредит:
500-50000 грн
Ставка на 1-й займ:
0.01%
Термін:
1-365 дн
99% схвалень!
1-й кредит:
500-20000 грн
Ставка на 1-й займ:
0.01%
Термін:
1-30 дн
Без відмови під 0%!
1-й кредит:
500-15000 грн
Ставка на 1-й займ:
0.01%
Термін:
1-30 дн