Що таке Credithero і чим корисний сервіс

Коли самостійно шукати мікропозику немає часу, на допомогу приходять спеціалізовані послуги, здатні виконати це завдання в автоматичному режимі. У Credithero KZ позику можна взяти в гранично стислий термін, заявки тут обробляються цілодобово та у вихідні дні.

Щоб скористатися послугою, спочатку потрібно пройти реєстрацію, створити особистий кабінет та сплатити передплату. Далі залишиться заповнити заявку за аналогією з отриманням термінового мікрокредиту до МФО.

Переваги послуги:

  • З моменту заповнення заявки та до отримання грошей проходить 15 хвилин.
  • Діапазон суми – від 1 до 350 тисяч тенге.
  • Спосіб отримання грошей може бути будь-яким, найчастіше клієнти вибирають зарахування на картку.
  • Обслуговують клієнтів віком від 18 років.

Скористатися послугами можуть клієнти у віці 18-60 років за наявності громадянства Казахстану та мобільного телефону. Окрім підбору позик на сайті реалізовано опцію перевірки кредитної історії.

Особливості сервісу

особливості сервісу

У середньому вартість користування послугами Credithero складає 2799 тенге та утримується кожні 5 днів, доки передплата буде активною. Сам портал не бере на себе послуги кредитора, він лише посередник між позичальниками та МФО.

Щоб взяти онлайн позику Credithero, необхідно уважно вивчити умови від підібраних на запит клієнта компаній Казахстану. Договір укладатиметься з мікрофінансовою організацією, виплачувати заборгованість потрібно також за її реквізитами. Сервіс не бере на себе відповідальність за будь-які наслідки, з якими може зіштовхнутися користувач після оформлення договору на мікрозайм.

Як користуватися послугою

як користуватися послугою

Щоб оформити в Credithero KZ позику, дотримуйтесь алгоритму:

  1. Пройдіть реєстрацію та заповніть онлайн заявку. У ній важливо вказати реальні дані та контакти позичальника, щоб гарантовано пройти перевірку.
  2. Сервіс проаналізує анкету автоматично та надішле її у кілька компаній, які найбільше можуть підійти.
  3. Далі вибрані МФО можуть зв’язатися з клієнтом, щоб запропонувати варіанти програм та обговорити умови видачі. Виберіть варіант, що сподобався, і перейдіть до оформлення договору.

Якщо ви знайшли вигідну пропозицію, увійдіть до особистого кабінету Credithero, щоб відписатися від платної підписки, і з вашої картки більше не стягуватимуться кошти.