Чи варто звертатися за мікрозаймом до невідомих МФО Казахстану

На сторінці зібрані невідомі МФО, які дають без відмови позики в Казахстані, а також нові компанії, що позитивно зарекомендували себе на ринку. Список дозволить вибрати відповідну програму та отримати гроші в середньому за 15-30 хвилин із будь-якого населеного пункту.

Чи безпечно користуватися послугами невідомої компанії

І відомі та невідомі МФО Казахстану ведуть законну діяльність, а також мають ліцензію. Дані про кожну додані до єдиного реєстру мікрофінансових компаній.

Молоді компанії, які тільки з’явилися, прагнуть збільшити клієнтську базу, пропонуючи знижки та вигідніші умови. Деякі позичальники вважають, що користуватися їхніми послугами ризиковано, але це не так. Якщо приділити час вивченню відгуків та документів вибраної мікрофінансової організації, проблем не буде.

Перед оформленням заявки важливо дізнатися, чи є дані про кредитора у ліцензованому реєстрі. Зовсім невідомі МФО без відмови в Казахстані краще оминати стороною, якщо про них немає інформації. В іншому процес отримання позики у такій компанії нічим не відрізняється від звернення до більш відомої.

Хто може скористатися мікрокредитом у маловідомих МФО

МФО

Вимоги до клієнта невисокі, великий пакет документів не потрібний, заявки обробляються автоматично. Якщо користувач хоче отримати гроші на банківську картку, її реквізити необхідно прив’язати до особистого кабінету. Кошти надійдуть на баланс протягом пів години, надалі цю картку можна використовувати для оплати заборгованості.

Ще одна відмінна риса подібних пропозицій – невідомі МФО Казахстану готові видавати гроші без відмови. У більшості випадків вони не звертають увагу на наявність у користувача інших кредитів або поганої кредитної історії, що дає змогу отримати гроші у будь-якій ситуації.

Переваги послуги:

 1. Ставки за договором знижено, можна взяти першу позику під 0 відсотків без відмови.
 2. Не потрібна офіційна довідка на підтвердження доходів.
 3. Зручний спосіб дистанційного оформлення, кілька варіантів отримання та виплати.
 4. Збільшення терміну користування грошима за необхідності (пролонгація договору).

Єдина проблема – невідомі МФО без відмови у Казахстані можуть мати відділення не у кожному місті країни, лише у великих населених пунктах. Якщо позичальник планує заповнити заявку в офісі та забрати готівку, це буде незручно. Краще вибрати дистанційне отримання.

Як заощадити при отриманні нової позики

Щоб заощадити при оформленні, шукайте акції для нових клієнтів, що дозволяють першу позику отримувати без відсотків. Це дає можливість розв’язувати фінансові проблеми та не переплачувати зовсім. Корисно вибирати ті компанії, які не утримують додаткові комісії за послуги.

Невідомі МФО Казахстану можуть застосовувати досить жорсткі санкції за прострочення платежу. Якщо у договорі прописані надмірно високі неустойки, навіть мінімальна затримка оплати призведе до великих витрат. Цей пункт договору також має важливе значення. По можливості користуйтеся достроковим погашенням – це заощаджує гроші та позитивно позначається на кредитному рейтингу.

Як отримати гроші в маловідомій організації

отримати гроші в маловідомій організації

Додаткових вимог до позичальників МФО практично не висувають. Достатньо бути громадянином Казахстану старше 18 років, мати реєстрацію на території країни та надати паспорт.

Алгоритм оформлення заявки простий:

 1. Використовуйте запропонований рейтинг невідомих МФО Казахстану, які без відмови видають гроші, щоб підібрати найкращу пропозицію в плані суми та процентної ставки.
 2. Через кнопку заповнення заявки перейдіть на офіційний сайт компанії, де ще раз вивчіть умови.
 3. Заповніть анкету та дочекайтеся розгляду.
 4. Якщо потрібно, прив’яжіть в особистому кабінеті картку або банківський рахунок для швидкого переказу коштів.

У середньому протягом кількох хвилин прийде смс-повідомлення про рішення за підсумками якого залишиться підписати договір. Частка негативних рішень щодо заявок у подібних компаніях вкрай низька і становить трохи більше ніж 5%. Це робить швидкі позики доступними для тимчасово безробітних або осіб із негативною кредитною історією.

Отримання позики за 15 хвилин – більше не проблема

Самостійно шукати кредиторів на сумнівних сайтах більше не доведеться. На сторінці зібрані доступні пропозиції, якими можна скористатися вже зараз:

 • У списку лише надійні компанії, які сумлінно обслуговують клієнтів.
 • Не потрібно витрачати час на оформлення. Все з моменту заявки до отримання грошей проводиться віддалено через особистий кабінет на сайті компанії.
 • Потрібно мати при собі лише паспорт, додаткові документи не потрібні.

Виберіть з-поміж потенційних кредиторів найбільш підходящу пропозицію з вигідною процентною ставкою, і просто заповніть заявку. За допомогою отриманої суми вдасться вирішити будь-які поточні завдання, адже позики не мають цільового призначення.

Як підвищити шанси на позитивне рішення

шанси на позитивне рішення

Щоб збільшити шанси на схвалення анкети за наявності проблемної кредитної історії або невеликого джерела доходу, дотримуйтесь рекомендацій:

 1. Якщо раніше ви вже користувалися послугами МФО, після погашення заборгованості звертайтесь за грошима повторно – у таких клієнтів шанси вищі.
 2. Система оцінки користувачів вміє відстежувати поведінку позичальника на сайті, тому не лінуйтесь уважно почитати правила надання позики та умови погашення.
 3. Заповнюйте заявку якомога повніше, вказуйте точні та правдиві відомості, не намагаючись прикрасити розмір зарплати.

Поточні великі прострочення або відкриті кредити варто закрити, щоб знизити навантаження на бюджет. Якщо ви не справляєтеся самостійно, уточніть у кредитора про можливість рефінансування. Займ у маловідомій компанії краще брати на скромну суму та уважно вивчати умови тарифу.