Видають на 48 місяців!
Сума позики:
1000-200000 грн
Ставка (дн):
0.00 %
Строк:
30-1440 днів
Видача:
Швидко
Кредитна історія:
Хороша
Час:
Цілодобово
Видають на тривалий термін!
Сума позики:
5000-100000 грн
Ставка (дн):
0.04 %
Строк:
90-365 днів
Видача:
Миттєво
Кредитна історія:
Хороша
Час:
Цілодобово
Видають до 500000 грн!
Сума позики:
до 500000 грн
Ставка (дн):
0.1 %
Строк:
180-1850 днів
Видача:
Швидко
Кредитна історія:
Хороша
Час:
Цілодобово
Терміново на карту!
Сума позики:
7000-30000 грн
Ставка (дн):
1 %
Срок:
28-140 днів
Видача:
Миттєво
Кредитна історія:
Будь-яка
Час:
Цілодобово
Перекредитування мікропозик до 100 тис грн.
Сума :
10000-100000
Ставка (дн):
0.01%
Термін:
90-720днів
Одобрення:
Швидко
Вік:
22-55
Час:
Цілодобово
Без відмовно з хорошою КІ!
1й кредит:
10000-150000 грн
Ставка (дн):
0,8 %
Срок:
56-168 днів
Видача:
Миттєво
Кредитна історія:
Хороша
Час:
Цілодобово
Сума відкритих мікропозик не більше 5 тис грн.
Сума:
10000-200000
Ставка (дн):
0.01 %
Термін:
90-720днів
Одобрення:
Швидко
Вік:
22-55
Час:
Цілодобово

Найдешевший кредит готівкою в Україні

Кредит готівкою в Україні можна взяти через інтернет, не відвідуючи офісу кредитної компанії. Оформлення повністю онлайн від подання заявки на сайті до переказу грошей клієнту. Також можна подати заявку-онлайн, а за мікропозикою підійти до офісу кредитної організації. Для отримання потрібно вибрати потрібну пропозицію зі списку МФО, представленого тут на сторінці. Після цього перейти на сайт компанії, заповнити заявку та пройти швидку перевірку. Ми зібрали в каталозі всі мікрофінансові організації, щоб користувачі підібрали ту, де краще взяти кредит готівкою.

Де можна взяти кредит готівкою в Україні?

Де краще взяти кредит готівкою

Кредити готівкою на будь-які цілі видають українські банки та мікрофінансові організації. Вибір кредитної структури залежить від:

 • платоспроможності самого позичальника;
 • умов кредитування: необхідної суми, строку, ставки;
 • від вимог позичальника до процесу оформлення кредиту: онлайн, в офісі, швидкість отримання, необхідність надання тих чи інших документів, інших вимог.

Підібрати фінансову організацію та дізнатися, де взяти кредит готівкою, можна на нашому сайті. Тут перелік усіх актуальних пропозицій, доступних громадянам України.

Де краще взяти кредит готівкою на вигідних умовах та з оформленням без довідок?

взяти кредит готівкою

Сьогодні як банки, так і МФО, пропонують кредитування без довідок і без забезпечення, тобто не оформлюючи заставу або поруку. До якої із фінансових структур звернутися вирішує сам позичальник.

На нашому сайті можна:

 • порівняти умови кредитування та підібрати найкращі;
 • перейти на сайт кредитної організації;
 • перейти на сайт МФО для подачі заявки на оформлення.

Для зручності відвідувачів сайту всі кредити готівкою можна відфільтрувати за тим чи іншим критерієм:

 • за сумою, вибравши дешеві кредити готівкою
 • за строком;
 • за процентною ставкою.

Також тут можна ознайомитися з оглядами банків, МФО, щоб зрозуміти особливості та переваги роботи тієї чи іншої кредитної організації.

Де взяти кредит готівкою: у банку чи в МФО

МФО Де краще взяти кредит готівкою

Щоб визначитися, де краще взяти кредит у банку чи МФО потрібно знати особливості кредитування у цих структурах, і навіть ситуацію позичальника.

Мікрозайми в МФО

Мікрофінансові організації пропонують невеликі суми, близько 15-20 тисяч гривень, терміном до 30 днів, рідше до 60 днів, зі ставкою від 0,01%. Але така пільгова ставка є унікальною та діє виключно для нових позичальників і то не у всіх компаніях. Список позик під 0 відсотків є на нашому сайті. Там можна знайти найдешевший кредит готівкою.

МФО відрізняється доступністю своїх кредитних послуг. Тут можна отримати гроші в борг, навіть якщо немає офіційної заробітної плати, немає стабільного доходу, зіпсована кредитна історія.

Готівку МФО видають через:

 • мережу своїх офісів;
 • переказ Новою Поштою;
 • зарахування на картку з подальшим зняттям грошей у банкоматах.

Мікропозики підходять для вирішення термінових, невідкладних фінансових цілей. Отримати таку позику можна цілодобово, лише за 20-30 хвилин.

Споживчі кредити у банках

Банківське кредитування менш доступне, найчастіше отримати гроші можна лише за особистого звернення до банку. Дистанційно взяти кредит можуть лише клієнти банку, що діють, за умови наявності хорошої кредитної історії.

Оформлення вимагає надання більшого пакета документів, ніж МФО, зазвичай, потрібно підтверджувати дохід, трудовий стаж. Ретельно перевіряється кредитна історія, яка має бути позитивною.

Вимоги до позичальників жорсткіші:

 • вищий віковий діапазон;
 • потрібне постійне працевлаштування;
 • не допускається наявність прострочок за раніше взятими кредитами.

Водночас у банку кращі умови кредитування. Ставки обчислюються в річному діапазоні й на порядок нижчі, ніж у МФО, суми більші, терміни можуть сягати кількох років.

Такі споживчі кредити готівкою підходять для розв’язання фінансових питань у довгостроковій перспективі. Видача кредиту у банку може тривати 3-5 днів.

Як вибрати найкращі умови за кредитами

умови за кредитами

Вибір умов кредитування залежить від багатьох причин:

 • повноважень позичальника до погашення заборгованості без прострочок;
 • суми, яка потрібна позичальнику;
 • умов кредитної пропозиції.

Вибрати найкращі умови можна на нашому сайті, відсортувавши всі пропозиції за важливим показником.

Важливо розуміти, що мінімальні ставки доступні громадянам, які відповідають вимогам до позичальника, мають гарну кредитну історію та високий рівень платоспроможності. Але це стосується банківських кредитів. Якщо говорити про позики в МФО, то вигідні умови можна отримати в рамках програми лояльності, наприклад, коли постійним клієнтам доступна знижка.

Оформлення кредиту готівкою

оформлення кредиту готівкою

Вибравши вигідну пропозицію щодо споживчого кредитування готівкою, потрібно подати заявку до кредитної організації.

Отримати кредит у банку

Якщо це оформлення у банку, то швидше за все знадобиться заздалегідь зібрати пакет документів та відвідати офіс. Для своїх клієнтів деякі банки організовують видачу кредитів онлайн, але найчастіше це індивідуальні пропозиції. Заявку допомагає заповнити кредитний спеціаліст банку. Після цього її приймуть до розгляду. Рішення можуть озвучити досить швидко буквально протягом 1 години. Але часто, особливо якщо позичальник запросив велику суму, рішення приймається протягом декількох днів.

Після схвалення клієнту запропонують прийти знову в офіс і підписати договір кредитування. Гроші можуть видати готівкою у касі. Але, як правило, видається дебетова карта, на рахунку якої й будуть кошти. Їх можна зняти як усі одразу, так і частинами. Але слід розуміти, що це не кредитка. І навіть внісши власні кошти на картку, позичальник не зменшить розмір переплати.

Отримати мікрозайм в МФО

У МФО оформлення позики проходить швидше та простіше. Не потрібні додаткові документи, крім паспорта та ІПН. Немає потреби відвідувати офіс кредитної компанії. Заявки найчастіше приймаються онлайн, гроші переказуються клієнту на карту або переказом Нової Пошти. Після чого вони переводяться в готівку.

Оформлення займає близько 15-30 хвилин, більшість часу йде на:

 1. Реєстрацію для отримання доступу до особистого кабінету позичальника.
 2. Заповнення анкети, завантаження фотографій документів, верифікація картки.
 3. Отримання схвалення та підписання договору.

Якщо позика оформляється на карту, то зарахування буде моментальним. Зняти готівку можна у касі банку чи банкоматі. Якщо ж позичальнику надсилається переказ Новою Поштою, то отримати його можна у відділенні системи, пред’явивши паспорт та смс про надходження цього переказу.

Погашення кредиту

Оплату кредиту слід проводити відповідно до графіка, якщо це довгостроковий кредит понад 1 місяць або одним платежем, якщо короткостроковий.

Гасити можна в терміналах, касах банків, в особистих кабінетах на сайті МФО та іншими способами, які передбачив кредитор.

У разі прострочення позичальнику можуть нарахувати штрафи та пені. Уникнути їх можна, оформивши пролонгацію, але доступна вона лише в рамках мікропозик від МФО. Банківські кредити не продовжуються. Але їх можна рефінансувати чи оформити щодо них реструктуризацію.

Хто може отримати найдешевший кредит готівкою?

найдешевший кредит готівкою

Отримання дешевого кредиту сподобається кожному позичальнику. Але не кожному дістаються вигідні умови кредитування. Щоб банк схвалив меншу ставку, потрібно:

 • надати пакет документів, у яких обов’язково буде підтвердження доходу, стажу;
 • мати гарну кредитну історію;
 • мати достатню для обслуговування кредиту платоспроможність.

Додатково вплинути на отримання вигідних умов можна, надавши банку заставу чи оформивши поручительство.

У МФО вигідні позики доступні новим позичальникам, які можуть знайти безвідсотковий кредит та постійним клієнтам, для яких діють спеціальні знижки.

В іншому вимоги до позичальників схожі.

Вимоги до позичальника

Споживче кредитування доступне громадянам України, віком від 18 років, у банках частіше від 21-23 років. Потрібна реєстрація в країні, наявність постійного місця проживання.

Необхідні документи

Список документів у МФО обмежений паспортом та ІПН. У банку цей перелік можуть доповнити другим документом, наприклад пенсійним посвідченням, довідками про заробітну плату.

Плюси кредитів готівкою

плюси кредитів готівкою

Кредит готівкою дозволяє позичальнику максимально вільно розпоряджатися отриманими коштами. Ці гроші можна витрачати на будь-які потреби, не звітуючи кредитору про мету отримання.

Переваги підбору кредиту за допомогою нашого сайту:

 • актуальні пропозиції на поточну дату;
 • є можливість сортування інформації за заданою ознакою, що дозволяє порівняти умови кредитування та підібрати найкращі;
 • економія часу споживача, тому що не потрібно шукати пропозиції від кредиторів в інтернеті, виписувати умови та порівнювати;
 • ознайомлення із реальними відгуками позичальників;
 • огляди МФО, банків;
 • можливість скористатися сайтом із будь-якого гаджета.

ТОП кредитів готівкою на будь-які цілі

ТОП кредитів

Не завжди позичальник знає, який оформити кредит готівкою, де вигідніші умови, як оформити позику. На нашому сайті можна підібрати пропозицію, під потрібні умови та перейти на сайт МФО, щоб подати заявку.

Тут зібраний ТОП найкращих позик на сьогодні. Це найвигідніші пропозиції від мікрофінансових організацій. Вони доступні для широкої категорії позичальників і отримати їх можна вже зараз.

Якщо ви шукаєте, де взяти найвигідніший кредит готівкою, то підберіть його на цій сторінці та отримати гроші на свої цілі.

Назва МФО Сума (грн) Термін (дн) Ставка для нових клієнтів (дн)
Roboccasion 500 - 50000 ₴ 30 - 360 0,01 %
MyBiz 1000 - 2000 ₴ 1 - 30 0,01 %
ZeCredit 1000 - 15000 ₴ 1 - 30 0,01 %
Credit7 1000 - 10000₴ 3 - 30 0,01 %
CreditUP 100 - 8000 ₴ 1 - 30 1,90 %
Качай Гроші 500 - 5000 ₴ 5 - 30 0,01 %
Быстройзайм 500 - 15000₴ 7 - 65 0,01 %
KUMO 1000 - 10000₴ 5 - 30 1,99 %
Ваша Готівочка 200 - 9000 ₴ 1 - 30 0,01 %
SOS Credit 500 - 10000₴ 1 - 30 0,01 %
Slon Credit 5000 - 100000₴ 90 - 365 0,40 %
OceanCredit 10000 - 200000 ₴ 90 - 720 0,20 %
MyWallet 1000 -15000₴ 1 - 30 0,01 %
Miloan 500 - 20000₴ 1 - 30 0,01 %
Loany 1000 - 10000₴ 1 - 30 0,01 %
Gofingo 500 - 7000 ₴ 1 - 30 1,80 %
ForzaCredit 500 - 15000₴ 1 - 180 0,01 %
CreditBOX 500 - 20000₴ 1 - 30 0,01 %

Також Вас можуть зацікавити кредитні картки:

кредитна карта без відмови кредитна карта для зняття готівки кредитна карта з кешбеком кредитна карта з кредитним лімітом кредитна карта без перевірки
Без відмов Для зняття готівки З кешбеком З кредитним лімітом Без перевірок